Váš sprievodca svetom liečivých bylín
News Update :
Home » , , , » Cystitída

Cystitída

Natura Medicatrix: Laco Filo v streda 18. marca 2020 | 12:29

Mnoho ľudí prišlo v priebehu rokov s opakujúcimi sa a rezistentnými infekciami močových ciest.

Pokiaľ dôkladne dodržiavame dva kroky opísané nižšie, takmer vždy dosahujeme vynikajúce výsledky.

Tento čaj sa používal už v minulosti s veľkým úspechom pri liečbe cystitídy a môžeme ho odporúčať aj dnes. Prvých pár dní, až kým sa situácia nezlepší, pripravte si zmes bylín a pite čerstvý pohár záparu 3 až 4 krát denne. Akonáhle sú zdravotné problémy výrazne lepšie, môžete znížiť dávkovanie záparu raz denne. Túto namiešanú dávku treba dovyužívať celú, aby ste podporili hojenie a zabránili recidíve.

Ak si nevšimnete výrazné zníženie bolesti alebo pálenia po prvom dni alebo 3 alebo 4 šálkach čaju, potom začnite brať malú lyžičku jedlej sódy zmiešanú s trochou vody zakaždým, keď si dáte šálku čaju. Jedlá sóda rýchlo zalkalizuje moč a niekedy môže byť nevyhnutným krokom na dosiahnutie úplného antibiotického účinku medvedice lekárskej.

Čaj na cystitídu

60 g vňať medvedice lekárskej
30 g kvet bazy čiernej
30 g vňať zľatobyle obyčajnej
20 g kukuričné vlasy
   
Vyššie popísané množstvo čajovej zmesi je dávka, ktorú treba využiť celú. Sú to sušené, krájané byliny a dávka je 3 - 4 čajové lyžičky v jednej šálke čerstvo prevarenej vody. Zakryte a nechajte čaj vyluhovať cca 10 minút, potom sceďte a vypite hneď ako je to možné. Čaj si nerobte do zásoby, vždy použite čerstvý zápar. Môžete pridať med, ak vám čaj takto nebude chutiť :).

Pridajte s k nám a začnite študovať byliny
KURZ ZAČNE OD SEPTEMBRA 2020
jeden víkend v mesiaci

Kombinácie bylín z rozborom ako aj ďalšie podrobné informácie o kurzochPrijímame predbežné prihlášky na kurz Liečivé byliny: lacofilo@gmail.com
FOTO
Share this article :

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.

Používa službu Blogger.
 
Design Template by panjz-online | Support by creating website | Powered by Blogger